ImageStess Azaltıcı Ses Çalışmaları


Beden sesleri ve Ses Kaseleri başta Amerika, İngiltere, Almanya olmak üzere kişinin stresini azaltmak ve motivasyonunu artırmak amaçlı yoğun olarak kullanılmaktadır.


Yoğun iş temposu içerisinde yaşamakta olan kurum çalışanlarının, yöneticilerin ve işverenlerin en büyük problemlerinden birisi strestir. Stresin yoğunluğu işçi, yönetici ve işverenin verimliliğini düşürür, kaygılı, endişeli, güvensiz, isteksiz, amaçsız oluş haline sevkeder, fiziksel anlamda bağışıklık sistemini zayıflatarak dış etkenlere karşı kişiyi korumasız hale getirebilir, sonuç olarak bütünsel anlamda hayat kalitesini düşürmektedir. Kişiler kısa sürede olsa bu iç huzursuzluğundan kurtulmak için olumsuz yollara başvurabilmektedir.

Beden sesleri ve Ses Kaseleri başta Amerika, İngiltere, Almanya olmak üzere kişinin stresini azaltmak ve motivasyonunu artırmak amaçlı yoğun olarak kullanılmaktadır.

Ses çalışmalarına katılan ekip yaklaşık 1 saat boyunca, kendi beden titreşimini ve sesini keşfetmekte, Ses Kaseleri, Kristal Kaseler ve davul ile rahatlatılmaktadır.

Ses çalışmaları sayesinde;

- Kurum çalışanlarının, yöneticilerin, iş verenlerin zihinsel dinlenmesini, negatif düşüncelerin büyük oranda susturulmasını sağlar,

- Depresyon ve Anksiyetiyi önler,

- Vücuda faydalı olacak hormonların (Endorfin, Melatonin, Seratonin gibi) salgılanmasını sağlar,

- Vücut bağışıklık sistemini güçlendirir,

- Kişinin stresini azaltmakta - motivasyonun artırıp ve bu şekilde kişilerinin kurumsal yaşamdaki verimliliğini artırır,

- Motivasyonunu ve yaratıcılığını artırır.

SESLE RAHATLAMAYI KEŞFEDİN

Kurumsal

Cenk Güçbilmez - Kurumsal Çalışmalar - Ritim Çalışmaları
RİTİM

Ritim Çalışmaları

Ritim Çalışmaları kurum çalışanlarının, hayatın rutininden kurtulması, farklı bir atmosferde iş arkadaşlarıyla yeniden tanışmasını amaçlar ve yeni bir heyecanlar katar.

Cenk Güçbilmez - Kurumsal Çalışmalar - Ofiste Müzik
MÜZİK

Ofiste Müzik

Hayatımızın vazgeçilmez parçası müzik, her an her yerde, tek veya grup halinde, eğlenmek, dinlenmek kendimizi motive etmek başta olmak üzere hayatımızın tam da ortasında…

Cenk Güçbilmez - Kurumsal Çalışmalar - Farkındalık yaratan outdoor etkinlikler
FARKINDALIK YARATAN

Outdoor Etkinlikler

Çalıştığımız sabit ortamlardan, rahatlatıcı organizasyonlar ile farklı deneyimler elde ederek farkındalık ve yaratıcılığınızı arttırmak için önerilerimiz.