ImageRitim Çalışmaları


Ritim Ekibimiz, perküsyon, davul, melodik enstrümanlar ve dans eğitimini tamamlamış profesyonel müzisyenlerden oluşur. Perküsyonun her alanına hakim olan ekip, tanıtım etkinliklerinden workshoplara, şirket toplantılarında kongrelere, kurum içi eğitimlerden AVM ve mağaza tanıtımlarına, marka sunumlarından reklam filmlerine ritmin ve şovun girebildiği her alanda hizmet verir.


Ritim Çalışmaları kurum çalışanlarının, hayatın rutininden kurtulması, farklı bir atmosferde iş arkadaşlarıyla yeniden tanışmasını amaçlar, çalışanların hayatına yeni bir heyecan katar.

Ritim ekibimiz, marka hakkında kendisine verilen “brief” ile farklı ritim projeleri gerçekleştiriyor. Enerji içeceği, otomobil, beyaz eşya… Her markanın ritmi, konsept çalışmalarımız ile hayat buluyor. Hazırlanan proje, açıkhava da, çeşitli etkinliklerde, hatta televizyon ve radyoda kullanılabiliyor.

SESLE RAHATLAMAYI KEŞFEDİN

Kurumsal

Cenk Güçbilmez - Kurumsal Çalışmalar - Ofiste Müzik
MÜZİK

Ofiste Müzik

Hayatımızın vazgeçilmez parçası müzik, her an her yerde, tek veya grup halinde, eğlenmek, dinlenmek kendimizi motive etmek başta olmak üzere hayatımızın tam da ortasında…

Cenk Güçbilmez - Kurumsal Çalışmalar - Stress Azaltıcı Ses Çalışmaları
STRESS AZALTICI

Ses Çalışmaları

Beden sesleri ve Ses Kaseleri başta Amerika, İngiltere, Almanya olmak üzere kişinin stresini azaltmak ve motivasyonunu artırmak amaçlı yoğun olarak kullanılmaktadır.

Cenk Güçbilmez - Kurumsal Çalışmalar - Farkındalık yaratan outdoor etkinlikler
FARKINDALIK YARATAN

Outdoor Etkinlikler

Çalıştığımız sabit ortamlardan, rahatlatıcı organizasyonlar ile farklı deneyimler elde ederek farkındalık ve yaratıcılığınızı arttırmak için önerilerimiz.