ImageOfiste Müzik


Hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri olan müzik, her an her yerde, tek veya grup halinde, eğlenmek, dinlenmek kendimizi motive etmek başta olmak üzere müzik hayatımızın tam da ortasında...


“Ofiste Müzik” konseptimizle gün içinde yorulmuş, gerilmiş beden ve zihinleri ofisinize gelerek, ofisin ortasında veya şirket içinde istenilen bir mekânda, “interaktif” müzik ile rahatlatarak enerjilerini yerine getirerek hayata tekrar akort ediyoruz.

Ayrıca bünyemizdeki anlaşmalı müzik grupları, profesyonel müzisyenler ile önemli toplantı gecelerinde lansmanlar da açılışlarında ses, ışık, sahne kurulumunda profesyonel ekipler eşliğinde ortamınıza renk katmak için bulunuyoruz.

SESLE RAHATLAMAYI KEŞFEDİN

Kurumsal

Cenk Güçbilmez - Kurumsal Çalışmalar - Ritim Çalışmaları
RİTİM

Ritim Çalışmaları

Ritim Çalışmaları kurum çalışanlarının, hayatın rutininden kurtulması, farklı bir atmosferde iş arkadaşlarıyla yeniden tanışmasını amaçlar ve yeni bir heyecanlar katar.

Cenk Güçbilmez - Kurumsal Çalışmalar - Stress Azaltıcı Ses Çalışmaları
STRESS AZALTICI

Ses Çalışmaları

Beden sesleri ve Ses Kaseleri başta Amerika, İngiltere, Almanya olmak üzere kişinin stresini azaltmak ve motivasyonunu artırmak amaçlı yoğun olarak kullanılmaktadır.

Cenk Güçbilmez - Kurumsal Çalışmalar - Farkındalık yaratan outdoor etkinlikler
FARKINDALIK YARATAN

Outdoor Etkinlikler

Çalıştığımız sabit ortamlardan, rahatlatıcı organizasyonlar ile farklı deneyimler elde ederek farkındalık ve yaratıcılığınızı arttırmak için önerilerimiz.