ImageCenk Güçbilmez Hakkında1976 İstanbul doğumludur, Kocaeli Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi. 15 senelik ithalat – ihracat sektöründeki kurumsal deneyiminden sonra müzik-ses-ritim ekseninde yoluna devam etmektedir.

Müzik-ses-ritim yolculuğu Okay Temiz Ritim Atölyesi Afrika ritimleri ve müziği ile ilgili çalışma ve konserler ile başladı. Engin Gürkey Ritim atölyesi’nde Latin ritim ve müziği çalışmalarında bulunduktan sonra kendi projeleri üzerinde çalışmaya başladı. Afrofanga, Afrotolia, Naif, Ahmet Beyler, İstanbul Soundpainting Orchestra gruplarında perküsyon ve davul çaldı.

Son olarak Şamanik ritim ve ruhuyla doğaçlama müzik yapan Shamoon grubunda perküsyon ve sesini kullanmaktadır. Ayrıca Rhythm Arena ekibi ile ritim üzerine çeşitli kurumsal workshop çalışmalarında yer almaya devam etmektedir.

Uzun yıllar Hindistan, Nepal ve Tibet’te yaşamış olan Belçikalı Surya Maarten ’den “Çakra sesleri ve Ses Kaseleri” üzerine, British Academy Soundhealing Therapy (BAST) merkezinde de kristal kase, gong, ses kaseleri üzerine eğitim aldı. Peter Hess “Ses Kaseleri ile Ses Masajı Uygulayıcısı” dır.

Ses, Müzik, Ritim üçgeninde yolculuğu devam etmektedir.

Sertifikalar:
• Peter Hess Ses Masajı Uygulayıcısı
• Yeditepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu
• Yeditepe Üniversitesi Stress Yönetimi

Image Image