ImageBeden Rezonansı & Çakra Sesleri


Ses, insan kulağı ile duyduğu titreşimleri, frekansları içine alan enerji boyutudur. Herşey sestir, titreşimdir ve ses her yerdedir. Ses evrenin temelidir.


İnsan vücudu titreşimler bütünüdür. Bu titreşimler uyum içinde olduğu sürece evrenle, hayatımızla kendimizi bir bütün olarak hissederiz. Titreşimlerdeki uyumsuzluk bize bedensel, zihinsel, duygusal, ruhsal uyumsuzluk olarak geri döner. Vücudumuz bir orkestra gibidir ve sesin gücü ile bedenimizi ruhumuzu akort edebilir, uyumlu hale getirebiliriz.


Image


Çakra Sesleri yani kendi sesimiz, titreşimimiz en etkili iyileştirici güçlerden biridir. Kendi sesimizi kullanarak, bedensel, zihinsel, duygusal ruhsal uyumsuzlukları, dirençleri giderebilir, farkındalığımızı artırabilir, kendimizi hayatımıza, olmamız gereken yola akort edebiliriz.

Çakra sesleri farkındalık yolumuzda en büyük araçlardan biridir. Sesin yardımı ile mevcut durumumuzu temiz ve objektif bir şekilde gözlemleyebilir, bilinç farkındalığımızı geliştirebilir, değişebiliriz ve varoluş yolumuza, amacımıza uyumlanıp, adımlar atabiliriz.